zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

.

.

WYSYŁKA: 

Wiemy dobrze że nasz mebel musi dotrzeć do Was w takim stanie w jakim został wyprodukowany, dlatego do transportu naszych mebli używamy tylko wyspecjalizowanych firm dostarczających tylko meble, bądź dostarczamy meble własnym transportem. 

Producent mebli NextCollection bierze pełną odpowiedzialność za dostarczane meble dlatego unikamy przesyłek wszelkich firm kurierskich w których to niestety na dzień dzisiejszy nie dba się o przesyłkę. 

CZAS WYSYŁKI:

Nasze meble skandynawskie staramy się wysyłać w możliwie najkrótszym czasie około 1-4 tygodni. Jednak drodzy państwo proszę zwrócić uwagę na to że nasze meble wykonywane są ręcznie z wysoką dbałością o jakość i każdy szczegół mebla. Nie wytwarzamy tanich i masowych mebli. Dlatego też prosimy o cierpliwość i zrozumienie :) 

KOSZT WYSYŁKI:

Z racji tego że nasze meble skandynawskie dostarczane są wyspecjalizowanym transportem koszt dostawy jednego mebla to 150 zł jeżeli dostawa ma być w obrębie 100 km od naszej siedziby firmy (63-600 Kępno) wtedy istnieje możliwość negocjacji ceny.

WNIESIENIE MEBLI:

Drodzy klienci firmy rozwożą dziennie bardzo dużo mebli i aby zdążyć rozwieść wszystkie zaplanowane punkty nie ma technicznej oraz fizycznej możliwości wniesienia mebla. Stąd też każdy klient jest informowany z wyprzedzeniem o dostawie tak aby było można zorganizować sobie dodatkowe ręce do pracy. 

Szanujmy i oszczędzajmy siły kierowcy który musi bezpiecznie rozwieść wszystkie meble i wrócić bezpiecznie do domu do swojej rodziny :) 

TOWAR DOSTĘPNY OD RĘKI:

Aby usprawnić czas dostawy najbardziej popularne modele naszych mebli skandynawskich, w popularnych wybarwieniach tkanin produkujemy w ilości większej niż potrzeba stąd też zawsze posiadamy nadmiar na magazynie. Dlatego zachęcamy do sprawdzenia naszego działu DOSTĘPNE OD RĘKI tam można zakupić meble i odebrać je natychmiast osobiście bądź w przypadku dostawy nasza firma NEXTCOLLECTION dostarczy je do państwa w ciągu 3-5 dni roboczych. 

FORMY PŁATNOŚCI: 

Sklepie internetowym nextcollection.pl umożliwiamy formy płatności: 

  • zapłata gotówką przy odbiorze
  • standardowy przelew na konto
  • szybkie płatności PayU
  • zakupy na raty SANTANDER

Jeżeli interesuje państwa inna forma płatności bądź dostawy bardzo prosimy o kontakt z nasza firmą jesteśmy producentem mebli skandynawskich więc jesteśmy otwarci na propozycje których aktualnie nie posiadamy.