POKÓJ PEŁEN ZWIERZĄT

POKÓJ PEŁEN ZWIERZĄT

W DOBRYM TOWARZYSTWIE


Jesteś miłośnikiem przyrody? Nie wyobrażasz sobie domu bez krzątającego się w nim pupila? Jednocześnie chciałbyś, aby Twój wypoczynek posłużył lata? Przedstawiamy rewolucyjne technologie tkanin, które pozytywnie wpływają także na świat zwierząt. Poznaj bliżej certyfikowane tkaniny i cechy, które odmienią twoją przestrzeń.

PETPROOF / PET FRIENDLY co to właściwie znaczy?


PETPROOF certyfikat zgodny z normą PN-79/P-04664 wydawany przez Instytut Włókiennictwa. Tkaniny z tym oznaczeniem charakteryzują się zwiększoną odpornością na zadrapania i wyciąganie nitek powstałe od zwierzęcych pazurków. Drobny splot pozwala zatrzymać sierść na powierzchni, dzięki czemu możemy ją usunąć stosując zwykła rolkę do ubrań lub wilogtną ściereczkę. Oczywiście przy badaniu tkaniny na zadrapania nie cierpią żadne zwierzęta, stosuje się tutaj specjalne maszyny imitujące działanie pazurków na materiał.

Przykładowe tkaniny:

  • MAGIC VELVET
  • CASABLANCA
  • BRISTOL

PET FRIENDLY to kolejna nowoczesna technologia zintegrowana z funkcjonalnością tkanini EASY CLEAN. Materiał stworzony z myślą o miłośnikach zwierząt. Pozwala na łatwe usuwanie zabrudzeń i sierści z powierzchni tkaniny.

Przykładowe tkaniny:

  • SOLAR
  • TERRA

All comments