PRACA SZUKA OSOBY NA STANOWISKO

SPECJALISTA DS. OBSŁUGA KLIENTA HURTOWEGO + NIEMIECKI

NEXT COLLECTION to dynamicznie rozwijająca się firma z branży meblowej. W tym momencie poszukujemy osoby, która wsparła by nasz dział obsługi klienta i zamówień internetowych:

Obowiązki:

  • profesjonalna obsługa Klienta hurtowego w języku polskim
  • obsługa Klienta indywidualnego w języku niemieckim (Amazon / Ebay / Sklep internetowy)
  • bieżąca obsługa zamówień, zapytań, zwrotów i reklamacji zgłaszanych przez Klientów
  • komunikacja z klientem poprzez email, telefon, czat internetowy
  • współpraca z magazynem obsługującym realizację zamówień
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy w kontaktach z Klientami
  • obsługa klienta w języku polskim i niemieckim

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • dokładność i umiejętność organizacji pracy
  • biegła znajomość obsługi komputera i środowiska internetowego
  • znajomosć pakietu Microsoft Office (Word, Excel)
  • otwartość, komuinikatywność i pozytywna energia

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość branży meblowej/wyposażenia wnętrz
  • doświadczenie w branży e-commerce/sprzedaży internetowej
  • znajomość mediów społeczniościowych

Zapewniamy:

  • stałą pracę na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • miła atmosferę
  • szkolenia z zakresu e-commerce

CV wysyłamy na adres: praca@nextcollection.pl