Marka NEXT COLLECTION rozpoczęła produkcję mebli tapicerowanych w 2014 roku. Od tego momentu wciąż dbamy o wysokiej jakości wypoczynek w Polskich domach. Niedługo potem rozpoczęliśmy także sprzedaż naszych produktów niemalże w całej Europie. Firma w ciągu 8 lat zyskała ponad 50 oddanych pracowników oraz wyprodukowała już dziesiątki tysięcy sof, narożników czy foteli. Poznaj tajniki poszczególnych etapów produkcji gwarantujących odpowiedni poziom jakości i Zaufaj mistrzom wypoczynku.

#MISTRZOWIE WYPOCZYNKU

Szkielet to podstawa

Każda konstrukcja oparta jest o elementy pochodzenia naturalnego. Drewno to solidny fundament mebli tapicerowanych, dzięki czemu posłużą one na lata. Dbamy także o odpoweidnie przechowywanie poszczególnych elementów.

Stelaże do mebli tapicerowanych - Magazyn

Krok drugi - Piankowanie

Pianki wysokoelastyczne różnią się twardością, strukturą oraz grubością. Precyzyjne dobieramy odpowiednie rozwiązanie w zależności od funkcji mebla i oczekiwań Klienta. Informacje na temat zastosowanych pianek znajdziesz w opisie każdego produktu.

Krok trzeci - Krojenie tkanin

Tkanina velvetowa czy plecionka. Wybór materiału ma największy wpływ na efekt wizualny. Dokładnie wykonany wykrój ułatwia szycie i tapcierowanie mebla. W tym kroku liczą się 2 rzeczy:

Nowoczesne technologie

Dokładne cięcie pozwala na maksymalne wykorzystanie płaszczyzny materiału, co ma korzystny wpływ na środowisko.

Krok czwarty - Szycie

Ta dziedzina wymaga nie tylko wysokiej jakości sprzętu, ale również doświadczenia. Gdyby nie kwalifikacje tego działu to z trwałości wypoczynku nici.

Tapicernia czy Tapicerka?

Gdy mamy już opiankowany szkielet i uszyte wykroje przychodzi czas na tapicerowanie. Chcesz dołączyć do zespołu o niezwykłych manualnych zdolnościach? Sprawdź oferty pracy >>

Kontrola jakości

Sprawdzenie narożnika czy sofy przed jego zapakowaniem to krok, którego nie można pominąć. Checklista obejmuje m.in.:

  • zgodność koloru z zamówieniem
  • sprawdzenie elementów ruchomych
    (regulowane zagłówki, funkca spania)
  • ocena szycia
  • ocena tapicerowania
  • sprawdzenie nóżek
  • ocena pojemnika na pościel

Pakowanie - bezpieczeństwo w drodze

Po dokładnym sprawdzeniu mebel trafia do pakowania. Folie bąbelkowe czy kartonowe narożniki zwiększają bezpieczeństwo przy przechowywaniu i transporcie.

Magazyn produktów gotowych

To stąd już tylko kilka chwil dzieli wybrany model od zagoszczenia w Twoim salonie czy sypialni. Kierownik magazynu dba o porządek, by każdy mebel trafił we właściwe ręce.

Finalizacja zamówienia, czyli Obsługa klienta

Właściwie to tutaj wszystko się zaczyna. Profesjonalna obsługa od początku do końca. Stąd zamówienia przekazywane są na produkcję i tutaj wracasz, by dopytać o szczegóły zamówienia lub dodać coś do swojego wnętrza.

#MISTRZOWIE WYPOCZYNKU

To nie koniec...

Najlepiej poznasz naszą firmę, gdy obdarzysz ją zaufaniem i złożysz pierwsze zamówienie. Gdy upragniony mebel wypczynkowy znajdzie się w Twoim salonie, a potem jak będzie Ci towarzyszył przy wieczornych seansach filmowych albo radosnych chwilach z przyjaciółmi. Zostań mistrzem wypoczynku razem z NEXT COLLECTION...Przejdź do pełnej oferty