Łóżko kontynentalne Queen

2 751,00 zł

favorite

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 2 751,00 zł
7-14 dni roboczych

Łóżko kontynentalne Queen dla prawdziwej królowej życia. Mocno pikowane wezgłowie. Wytrzymała konstrukcja i nowoczesny dizajn.

WZORNIK MAGIC VELVET

WZORNIK CASABLANCA

Wybrana tkanina:
Rozmiar
Grupa tkanin

Opis

Pojemnik na pościel
TAK (2)
Konstrukcja
Drewniana
Ilość paczek
3

QUEEN Królewski trend wchodzi do sypialni

Kontynentalne łóżka to bieżący trend w aranżacjach domowych sypialni. Wysokie, wręcz monumentalne konstrukcje wyposażone często w pojemniki na pościel i topery podnoszące komfort spana na wyższy poziom. W tym modelu użyto mechanizmów, które zapewniają funkcjonalność, wytrzymałość i przede wszystkim wpływają na komfort.

Znaczenie technologii w dzień i w nocy

Powierzchnia spania oparta o technologię sprężyn bonellowych stosowanych , by zapewnić relaks i właściwą regenerację. Wezgłowie wypełnione elastyczną pianką, dzięki czemu świetnie służy jako oparcie przy wieczornych przygodach z ulubioną powieścią. Wysokie usytuowanie powierzchni spania ułatwia stanięcie na nogi po dobrze przespanej nocy.

To co kochasz najbardziej - personalizacja

Lubisz nowoczesne trendy i przyjemne w dotyku tkaniny. Dobór materiału tapicerskiego, w tym wypadku nie jest przypadkowy. Wysokiej jakości powierzchnia odporna na plamy czy oddziaływanie promienie słonecznych. Technologia PETRPROOF gwarantuje dodatkową wytrzymałość na pazurki domowych pupili. Velvetowa, miękka i lekko błyszcząca tekstura nadaje wnętrzu elegancji. Teraz wiesz już wszystko. Wybierz tylko rozmiar i kolor, który najbardziej odpowiada twojej naturze i poczuciu stylu.

WZORNIK MAGIC VELVET

WZORNIK CASABLANCA

Dostępne rozmiary/powierzchnie spania:

  • 140x200 cm
  • 160x200 cm
  • 180x200 cm
  • 200x200 cm

DOSTAWA NA CZAS
Czas realizacji 7-21 dni

Tysiące pozytywnych opinii
100% satysfakcji

Próbki tkanin
Zamów

Ogromny zasięg sprzedaży
Polska, Europa, Świat

Bezpieczeństwo podczas realizacji
płatności elektronicznych

Możliwość zwrotu do 14 dni
Sprawdź regulamin